Hakkımızda

Trans Efe Lojistik, karayolu taşımacılığı, havayolu taşımacılığı, denizyolu taşımacılığı, fuar ve etkinlik lojistiği, proje taşımacılığı, lowbed alanlarında faaliyet gösteren kurumsal bir lojistik firmasıdır.

Profesyonel, vasıflı çalışan profili; güçlü iletişim ağı ile tam hizmet politikasını devreye almış bir şirket olarak yapılanmıştır.

Ağırlıklı olarak Bulgaristan, Makedonya, Yunanistan, Romanya, Kosova, Arnavutluk, Sırbistan, Bosna Hersek, Moldova, Macaristan gibi Avrupa ülkelerine hizmet vermekte, genel olarak Dünya çapında bir hizmet ağı işletmekteyiz. Tüm ithalat ve ihracat işlemleri INCOTERMS şartlarına tabi olarak sigorta kapsamında gerçekleştirilir.

Taşıma esnasında verilen tüm hizmetler müşteriye odaklı verimlilik artışı sağlayacak şekilde ayarlanır. Profesyonel hizmet takibi ile doğru bilgi doğru zamanda paylaşılarak güvenilir hizmet yapısı oluşturulur. Müşterilerimize karşı tutarlı, doğru ve açık olmaya özen gösterir; iş ahlakımız ve prensiplerimizi gözetiriz.

Lojistik sektöründe uluslararası standartlarda kaliteli hizmet prensibiyle hareket ediyor ve ülke ekonomisine daha fazla değer katmaya çalışıyoruz.